Monday, 19 December 2011

Christmas Table Runner


Вишивалась скатертина уже давненько ще літом)) але прийшов час її показати, особливо тому що зараз вже заходить різдвяна пора та ще й тому що поселилась у нас вдомі різдвяна зірка. Вишита скатертина на тканині від Ріко,правда купляючи через інтернет незнаєш до кінця що отримаєш. Коли побачила на власні очі  тканину трошки розчарова була, оскільки вбудована тканина для вишиття мала величенькі хрестики та й ще половину з потрібного мені по дизайну.Але інший візерунок не шукала,оскільки вже була готова саме до різдвяної скатертина, прийшлось ділити їх навпіл))Але результатом задоволена, можливо колись повторю щось подібне але вже точно куплю ту що треба скатертину.
У нас вже стоїть ялинка, подарочки дітям спочивали сьогодні під нею. Дітей правда цікавили лише цукорочки, олівці, фломастери  і зубні щітки з батарейками, але охкання було багато. Все таки класно ставити подарочки саме під ялинку !!!! о ще забула, у нашого тато було день народження і я спекла ось таке чудо, називається  шкатулка с сокровищами.... чи щось на подобі...
Рецепт з http://www.edimdoma.ru/recipes/27060   правда серединку прошки міняла, маю хороші випробувані рецепти які по смаку подобаються більше. Але теж з желатином.

No comments:

Post a Comment