Thursday, 8 December 2011

Холодні мотивиУ нас сьогодні заметіль,обіцяють 25см снігу. А вчора погода була на типову осінь, дріботів дощик, температура на плюсі. Ото міняться тут погода буквально за кілька годин. От я і вирішила показати продовження серії сезонів від Patricia Ann, сьогодні осінній і зимовий. Надзвичайно мені подобається поєднання узорів ниток перле і шовчиків.Тканина 28каунта голубоватого і кремового відтінків, нитки ДМС перле 12 і 8, плюс анкорівські ниточки. Жаль що фото не передає справжніх відтінків тканини, постараюсь зробити кращі фото коли вже оформлю.Мій чоловік вже постарався і  зробив 4 рамочки.Залишається тільки привести їх до нормального вигляду, відшліфувати покрасити і вирізати скло. Якщо процес піде непогано будем продовжувати робити свої рамки,ато ціни тут йомайо. Ми от купили лак, фарби і пензлики, замовили лише деревяні молдінги з канавкою для скла.
Я надзвичайно люблю серії вишивати, і особливо люблю чомусь роботи саме в рамках тримати, якось тішить думка що вони збережуться на роки.
 4 comments:

 1. Кристина, невероятная красота!!!Мне еще ноябрьская салфетка с ландышами очень понравилась!!!

  ReplyDelete
 2. спасибо большое за теплые слова

  ReplyDelete
 3. какая красота! а вы их потом в рамочки оформляете или как-то еще!

  ReplyDelete
 4. да в рамочки, ищо и самодельные,но с фотографиями пока сложно, нехотят фотографироватса, но в ближайшое время покажу обязательно

  ReplyDelete