Monday, 1 January 2018

Christiane Dahlbeck/ Mini Tambourine 2

В перший день нового року не хочеться починати великі роботи. Канадські свята уже добігають кінця, завтра перший робочий день. Саме час на мацьопство. Дизайни Christiane Dahlbeck   підходять сюди якнайкраще. Я повторила роботу минулих років і знов зробила маленький бубен на ялинку. Діамерт -4,5 см, товщина 1,8 см. Основа твердий спресований рулон, на який гарно наноситься і тримається клей, не промокаючи.
Вишиті дві сторони бубена, пташка на одній, різдвяний віночок на другій. Використала пухнасту червону тканинку на овідок, гарно тут пасує і маскує зшивальні шви.
Мацьопство минулих років можна найти тут.


10 comments:

 1. А барабанчик-то какой классный!!! Умница! У тебя уже целая коллекция рукодельных игрушек!!!! А я помню твои конфетки на елку, так они мне запали в душу давно-давно. Все хочу повторить :))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибки, очень приятно, я меня тянет сейчас именно на что то маленькое, хочу найти новые решение оформление именно маленьких робот, но пока новизны мало

   Delete
 2. Какой малюсенький бубен!))) и какой хорошенький!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибки, он и делаетса очень просто, сборка прошла очень и очень легко. как не странно

   Delete
 3. Полный восторг! Гениальная идея!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибки, ищу новые идеи в оформление))

   Delete
 4. Шикарный барабанчик!

  ReplyDelete
 5. Replies
  1. Thank you Rita. its very easy to do, but makes a wonderful ornament for the tree

   Delete

Owl Mitten

Чергова рукавичка, так мені вони подобаються. Дістаю задоволення від маленьких мотивів у вишивці, і за деякий час виходить маленька чарівна ...