Friday, 13 February 2015

Hand made shelf

НА прохання колективу хвастають хатньою саморобною полицею. Матеріал- вірола, фарбовано водяною морілкою, такий собі хенд мейд.
Все почалось з мого інтересу до полиць в супермаркеті. Завжди подобались якісь чудернацькі витребенькі, нестандартні рішення та й ше нестандартні кольори. Ото під час однієї такої прогулянки звернула увагу чоловіка на таку красу, але кажучи- от такі от полиці мені подобаються, гарна річ і так далі, але не дерево а так фурнітура, пресовані залишки після обробки дерева, плюс колір хотілось би інший. Ну звичайно в наявності два три відтінки, чорний , коричневий і помойму темно сірий. А мені б мрійливо голубий, а ще б з фактурою дерева, ну і звичайно розмір теж би побільше. Всякого маленького багацтва є море, а так би ще десь його красиво розмістити. 
Чоловік так глянув, каже дерево в дома є, не дуб звичайно, я ж зразу дуб хочу, але мона попробувати. От і получилось. Я ще й примостила свої вишивки, так вроді вдало дивиться ця комбінація на стіні. Тай почала прибивати цвяшки на сердечка. Заодно заглянети на два нових сердечка, була внутрішня потреба в маленькому маяку і якорі. Шукаю якщо хто вірить в повір'я з вишивкою рішення проблеми.

17 comments:

 1. Очень красиво, гармонично всё смотрится! Молодцы!

  ReplyDelete
 2. таки дійсно, колір мрійливо голубий! Стильно вигладяє. Добре коли руки ростуть з відки треба))

  ReplyDelete
 3. Очень красиво получилось. полка, наверное, довольно тяжелая - как она к стене крепится? мне Супруг сделал чудную полку, ну очччень тяжелую, пришлось на уголки вешать, а их видно((( а мне вот так очень нравится, когда креплений не видно. думаю, у Вас на крючках просто?

  ReplyDelete
  Replies
  1. полка таки немножно тяжелая, то крепкая, можно вазоны класть, будет держать, она крепитса на шурупы ( такой же подход при крепление кухонной мебели)

   Delete
  2. да. здорово. спасибо. наши стены такого крепления не выдержат, к сожалению(((

   Delete
 4. Колір чудовий у полички, як і форма:) та й цілком зміст серденькової стіночки чудовий! Стільки серденьок! Стільки кохання!)))

  ReplyDelete
 5. Кристина! как все гармонично устроено! первая мысль - вот бы и мне так:)

  ReplyDelete
 6. Прелестная стильная полочка, здорово все оформлено!

  ReplyDelete
 7. Как красиво получилось!

  ReplyDelete
 8. Какой красивый уголок! Сердечки классные, сюжет и исполнение )))

  ReplyDelete
 9. Кристина, замечательная идея! Очень гармонично все смотрится!

  ReplyDelete
 10. Ух ты, какая коллекция сердечек. Очень красиво.
  С праздником"!!!

  ReplyDelete
 11. Кристина волшебно! Все красиво и гармонично!

  ReplyDelete
 12. Прекрасно! Кристина, так стильно и гармонично!!!

  ReplyDelete
 13. Христино, яка затишна та сердешна стіночка вийшла! Так гарно!

  ReplyDelete
 14. Шикарные работы! Стильные и интересные!

  ReplyDelete

Mittens from Living on the Rainbow

Ідея вишити рукавичку накінець добралась і до мене. Таке маленьке чудо, яке так цікаво вишивати. Хоча рукавички у мене вже були. Їх можна п...