Saturday, 30 March 2013

Мрієм і вишиваєм) Березень

Продовжую вишивати маяк від Діменшн. Мрія збудиться чи ні, буде видно на прикінці але скажу продвинулась ця моя мрія все таки на два кроки вперед. Тому напевне таки діє прикмера. Початок відшиву був у лютому. Думала я що може і половину за березень зроблю. Але не тут то було. Таки рухаються хрестики але не дуже швидко. У мене виходить через камні до маяка(через терни до зірок). Наразі застряла я на камінцях. Тепер думаю а дойду я до самого маяка у квітні. Будем надіятись. Таки трохи помиляюсь, ой давно я за такі велитенські роботи не бралась.  Але добре що відшиваємо ми компанією яка зібралась у Юлі. Все таки якби не звіт, от незнаю коли б до нього добралась. Вишивала я його останній тиждень дуже напружено. А весь місяць-бралась я за все підряд але не за маяк. Треба скласти для себе розклад, тоді може і робота швидше піде.


15 comments:

 1. ой ,какая красота намечается! я буквально на днях заказала такой же набор,тоже буду скоро вышивать

  ReplyDelete
  Replies
  1. маякните когда начньоте, будем вместе))) так веселее)

   Delete
 2. Красиво получается! Замечательно, что ты немного приблизилась к своей мечте!:)))

  ReplyDelete
 3. Обожаю этот дизайн. Желаю исполнения приметы))

  ReplyDelete
 4. ну дуже гарно виходить)

  ReplyDelete
 5. Ну и что, что не много получилось, все равно каждый крестик приближает к результату)

  ReplyDelete
 6. красота! камни, вода!))) В следующий раз вышьется больше)

  ReplyDelete
  Replies
  1. надеюсь надеюсь, я б уже половину хотела освоить)))

   Delete
 7. Христино, та нащо цей розклад, тут же творчiсть, а не робота;) Красивий буде маяк! Хочь i крiзь тернi, але маяк буде дивовижним, це точно! Христино, наснаги тобi!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую Бубику, щойно побачила твій пост, нарешті показалась))) а відносно творчості, саме з такими великими проектами як цей маяяк-інакше не можна(принаймні мені) ато забуду, натхнення розвіється, і згадай потім що то я там починала. А так, о треба звітуватись, значить пішла подивлюсь я на нього, так і наснага появляється.

   Delete
 8. Кристина, лёгких крестиков! И пусть мечта обязательно сбудется!

  ReplyDelete
 9. Кристина, очень красивое приближение к мечте!

  ReplyDelete

Mittens from Living on the Rainbow

Ідея вишити рукавичку накінець добралась і до мене. Таке маленьке чудо, яке так цікаво вишивати. Хоча рукавички у мене вже були. Їх можна п...