Sunday, 30 December 2018

Mittens from Living on the Rainbow

Ідея вишити рукавичку накінець добралась і до мене. Таке маленьке чудо, яке так цікаво вишивати. Хоча рукавички у мене вже були. Їх можна подивитись ось тут.
Вишились ця рукавичка на вечір, і на другий вечір зборка і вивертання. Спочатку я її зішила вручну, а потім на машинці. І як тільки я її вивернула і пропрасувала трошки, не хотілось її випускати з рук.

 Таке мацьопство, таки точно буду вишивати ще дві до коленції. У деяких блогах- бачу та колекція доростає до великої кількості, потім можна буде робити гірлядну.
у моїх планах наразі тільки дві.


3 comments:

 1. Така маленька! Не уявляю, як Ви таку дрібноту зшиваєте та вивертаєте, у мене рукавички більші, і то я з ними вовтузюся аж упріваю. Вона без петельки?

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую дуже за коментар, так вона мацьопка, але вивертати не складно, я вже дві такі пошила, вроді з практикою приходить вмінння. Важче зшивати по контуру, якщо я хочу на мащинці а не вручну)). Петельку я причепила опісля,але в планах її переробити, так як я причепила лепту, а хочу плетену петельку. А дайте мені силочку на вашу рукавичку, цікаво

   Delete
  2. Їх у мене п'ять штук, та ще три у процесі збирання. Правда, вони розкидані по різних дописах, ось:
   https://grushevijsadok.blogspot.com/search/label/The%20Cricket%20Collection

   Delete

Mittens from Living on the Rainbow

Ідея вишити рукавичку накінець добралась і до мене. Таке маленьке чудо, яке так цікаво вишивати. Хоча рукавички у мене вже були. Їх можна п...