Friday, 24 August 2012

I love bamboo

Є у мене старенькі роботи-ну не зовсім старенькі, швидше річної давності, які аж ніяк не люблять фотографуватись. Сьогодні одна з них, ой вибачаюсь дві. Тема сьогодні бамбук-улюблене деревце, яке у мене вже стільки скільки я тут. Мріяла ще з України, але якось невдавалось його купити. А може місця не було. Тут у мене місця трошки прибільшилось але не зовсім оранжерея-))
Скільки б не фотографувала -ніяк не довподоби те що виходить. Матеріали- вишита робота на Аїді 14 каунту, ниточки майже по ключику, автора схеми нажаль незнаю. Паспарту-тканина з бамбуком, рамка-теж стилізація бамбуку.


Фото не дуже але що вдалось те вдалось, ще й на балконі,(
Додам ще фото метеликів і бамбуку. Ось ця робота старенька, вже давно подарована. Фото лише одне(. Бамбук дуже невправдоподібний , але такі були в мене тоді смаки. Аби все яскраво було)))

Люблю вишивати такі сюжети, комашеньку всяку))) Метелики це слабість, і бачу стрекози вже теж. Такі чарівні створіння, а розміри взагалі вражають, від маленьких до гіганських з 20см завдовжки, саме таких бачила вживу. Подобались до неможливості. Мені взагалі все природнє подобається, створене природою-завжди найкраще.

3 comments:

  1. Рамочка очень подходит, здорово! И работа аккуратная, красота!

    ReplyDelete
  2. Ух ты!!! Какое все бамбуковое!!! Класс!

    ReplyDelete
  3. красиві роботи, оформлення теж!!!

    ReplyDelete