Wednesday, 22 August 2012

Huckleberry heart

Попадають мені на очі монохробні схемки, нічим не примітні, без кольору і відомостей про дизайнера. В уяві зразу видніється образ готового серця, кольора, зміни які можливо зробити аби серце знайшло себе)))
28каунту тканинка, меланжеві ниточки, трошки бісеру-замінила хрестики ягід на бісер, добавила темно зеленого для чіткості і вуаля, моє серце ожило.

Рамочка теж саморобна, повністю ручна робота получилась. Основа соснове дерево, випиляне пилочкою серце, покрите двома шарами лаку під темне дерево, і прозорим лаком для глянцу.Контури серця обклеєні плетенкою. Ідея плетенки чоловікова, я хотіла в середину на серце, а він навпаки. Його ідея звичайно виглядає краще.

 Назва серця була невідома, тому дала свою. Саме такі ягідки ми смакуємо кілька днів підряд на прогулянці біля наших будинків. Перекладе перекладач вам ці ягоди як чорницю. Але не вірте-це не вона. Чорниця маленька і темно синього відтінку зі своїм неперевершеним смаком і лікувальними цілями. Ця ж якода більш крупніша, чорна і солоденька коли дозріє. Саме тут попробувала її вперше.Люди зазвали її саме так huckleberry(not blueberry). 


8 comments:

 1. Какая романтика! Особенно привлекательно играют на свету бисеринки, очень-очень нравится!

  ReplyDelete
 2. Яка ж краса!!! Бісер замість хрестиків?!? Дуже креативно!!!

  ReplyDelete
 3. Очень красивая работа)))

  ReplyDelete
 4. Какое интересное, очень небычное, узорное, такие мягкие цвета вышивки, бисер чудесно смотрится!

  ReplyDelete
 5. Красиво! И очень в твоем стиле!

  ReplyDelete
 6. Класс, такой "немонохромный" монохром получился:)Очень нравится!

  ReplyDelete
 7. Как же бисер украшает и придаёт изысканности! И мне нравится, что ты делаешь рамочку сама! Здорово получилось!

  ReplyDelete