Wednesday, 18 April 2012

Cпогади дитинства


Напевно вже не раз я згадувала як я люблю дитячі сюжети, тож ось і ще один. Добрий привітний медведик з дитинства, який заспокоює і охороняє сон, бавиться і залишається вірним другом, правда уже не з мого дитинства а донечки. Саме вишивалось тоді коли вона ще була маленька. Хоч і зараз вона ще маленька, але то вона була дуже маленька -а мама все в думках і на ділі планувала дитячу кімнату і підбирала сюжети. Люблю цього медведика а чашечку його особливо. Колись полюбляла смакувати різні види чаю, та й напевне зараз це люблю, але чашечка має бути велетенська  аби хватило цього задоволення на довго.
Зараз я у себе вдома , у рідному Львові, бігаю по хаті з фото апаратом, намагаюсь зазнимкувати свої старенькі роботи і показати їх вам. Вдалого всім дня і ночі))) 
7 comments:

 1. Какое красивое оформление!! Я смотрю, ты все свои работы даже маленькие очень красиво оформляешь! Молодец!!! :)

  ReplyDelete
 2. Какой милый мишка!! И такое нежное оформление!

  ReplyDelete
 3. Да оформление очень красивое, так здорово у тебя получается. Я так поняла ты сейчас дома, представляю твою радость.:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. так, дома, але дні всі насичені,в блог заходжу дуже рідно, наразі все по гостям і гостям ходжу. Рада безмежно але часу вже мало лишається, уже менше двох тижнів на батьківщині і знов в літак.

   Delete
 4. Ну и то хорошо Христиночка, по старым местам побродить, старых друзей-знакомых увидеть, это такая радость, потом столько приятных, греющих душу воспоминаний останется.

  ReplyDelete
 5. Забавный медвежонок! Оформление замечательное! Очень к вышивке подходит!

  ReplyDelete