Sunday, 22 April 2012

Затишні чайникиМрійливі чайники з моєї старої кухні. Не те щоб кухня була стара, просто давно в ній вже я не хазяйнувала. Я все бігаю по гостям у своєму Львові і ділюсь з вами своїми старенькими роботами. Хочу навести зі всім порядок, те що не оформлено хочу доробити, те що не подобається хочу переробити, приємно так розглядати шось давнє. От сьогодні розглядаю з вами мрійливі чайнички.


А мій улюблений знаєте який -зелененький з парканом і дорогою яка веде в далечінь, такий близький моєму серцю. Люблю помріяти про свіже повітря і хатинку коло поля, і власний парканчик і аромат трав, квітів і поля. Оформлила колись в тон до медведика з чашечкою  з пурпуровий паспарту.

6 comments:

 1. Яка краса! А менi також подобається зелений з парканом! Таке чудо:)

  ReplyDelete
 2. Обожнюю все таке домашнє, затишне. Чайнички звичайно що гарні! І я навіть не можу сказати, що якийсь мені довподоби більше - всі чимось зацепили мою господарську душу:)
  Христино, ти у Львові? чи я неправильно зрозуміла...

  ReplyDelete
  Replies
  1. ага, нарешті за два з половиною роки вибрались до себе до дому)) От ходжу по гостям майже щодня, дома буває лише ближче ночі, і малявочкам весело, кожен день нові враження.

   Delete
 3. Какие симпатичные!!! И как их много! :)))

  ReplyDelete
 4. Дійсно, затишні кухонні сюжети :). Кожен чайничок якийсь особливий, важко визначитись з фаворитом...

  ReplyDelete
 5. дякую дівчатка за теплі слова, які так гріють мою душу, дуже приємно бачити вас у мене в гостях

  ReplyDelete