Saturday, 29 December 2012

Warm Winter Woolens

Як пройти повз гарного дизайну? Як втриматись аби не вишити його? 
Як висловлюється одна дуже талановита людина і власниця блогу Олена, ідеї літають навколо нас у повітрі а ми лиш намагаємся їх зловити за хвіст. От здається мені одну таку ідею я зловила за хвіст. Сьогоднішня історія про подушку, ага чергову одежину на подушку. Зрозуміє мене кожна рукодільниця, справа не в подушці чи її потребі у домі а потреба в собі, аби попробувати втілити чергову ідею у життя. Ідея появилась після пошиву рукавички, захотілось пошити ще щось з такої пухнастої тканинки, яка нагадує мені овечу вовну. І що найкраще пасує до вовни, саме вишивка овечки, і яка тканинка компаньйон-ага клітка. ЩО  буде тепліше і приємніше за все- фланелева клітка. Така маленька історії до такої маленької подушки14 comments:

 1. Да-да, словила за хвост!!! И очень удачно :) пушистый и мягенький хвостик, с норвежским акцентом! Красота уютная :)

  ReplyDelete
 2. Ой, яка чудова, зимова подушечка. На неї навіть дивитись тепло. Чудова війшла робота

  ReplyDelete
 3. Така м'якенька, тепла та затишна! Дуже гарна!

  ReplyDelete
 4. Клаааасс! Такая теплая и уютная! Так и хочется ее потрогать :)

  ReplyDelete
 5. Ой, ну чудо!!!!!! Кристин, это что-то потрясающее! Что-то теплое, и шотландское! Уютное и романтичное! В общем - БОМБА!!!!!

  ReplyDelete
 6. Яка ж гарненька подушка!!! Дуже ефектно вигдядає поєднання пухнастої вовни з клітинкою і милою вишитою овечкою! Так і хочеться обійняти цю подушечку і зігрітись :). Молодець, Христя!
  З наступаючим Новим роком тебе і твоїх близьких!!! Всіх благ вашій родині!

  ReplyDelete
 7. Вау, вот это подушка! Чудо, а не подушка, как все здорово подобрано: и дизайн, и оформление, и ткани - блеск! Кристиночка, ты волшебница! С наступающими праздниками!

  ReplyDelete
 8. Дорогі мої рукодільниці. Дякую вам за ваші теплі слова, гріють вони мене щодня, ((більше ніж батареї))Дякую за привітання, і я вас вітаю, всього вам доброго у новому році, і у кожному наступному, аби все збувалось,)

  ReplyDelete
 9. Ой-ёй-ёй! Какая прелесть! и как оригинально! :)

  ReplyDelete
 10. Я , к моему стыду, не все поняла. Но , овечка эта до сих пор у меня в самых любимых! Красивое у тебя получилось оформление и логичное - пушистая и теплыя овечка - подушка!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Оля а я от тільки недавно згадала де я цю овечку бачила, так у вас же,) Дякую за теплі слова, а розуміти все і не вимагається, думаю фото говорять самі за себе))) З наступаючим новим роком!!!

   Delete
 11. Интересная подушка)))
  С Наступающим Новым годом!!! Счастья и любви!!!

  ReplyDelete
 12. Ну, как же ты здорово придумала с овчинкой! И клетка здесь очень кстати))) Уютная, душевная и красивая подушка!
  Кристиночка, С Наступающим!!!

  ReplyDelete
 13. Такая прелестная подушечка! Очень уютная! Кристина, с наступающим Новым годом!

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...