Tuesday, 11 December 2012

Christmas wreath at the door

Сьогодні писати багато не буду, тільки покажу фото. Нічого особливого сьогодні від мене -лише вінок на двері в святковий період перед Різдва. Остаточний варіант-який вчора повішався саме на ці вхідні двері. Сусіди уже давненько як все прикрасили а я лише знайомлюсь з цією ідеєю. Перший віночок получився трошки менший і він у нас на стіну повішався замість омелли))), а більший вчора я зібралась і накрутила сама, основа і іграшки куплені, лише все скрутила і обмотала ленточкою. Признаюсь чесно-переживала я сьогодні вночі, вітри були такі потужні-що я думала десь в океані уже мій віночок плаває, але ні-втримався він, молодець.
13 comments:

 1. Ой, насмешила)))) Не могу)))) В открытое плаванье, думала, ушёл?))))
  Красиво! Эта традиция католического рождества всегда мне нравилась! Жаль, что у нас не принято украшать свои дома к празднику и снаружи...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Оля тобі смішно, я справді переживала, чоловік на дротики і маленькі цвяшки прикрутив, а я як побачила як вітер деревами колихає і завиває аж злякалась, так і думала, попливе він від мене, навіть ніч не протримається, але фух, вижив, все добре, значить міцно тримається)))

   Delete
 2. Красивый какой!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ирочка рада тебе у себя видеть, спасибки дорогая

   Delete
 3. Празднично и очень красиво))

  ReplyDelete
 4. Кристиночка, веночек очень со вкусом, нежный, выдержанный!

  А у нас многие украшают и квартиры снаружи веночками :) выходишь к лифту на площадку, а вокруг красота!

  ReplyDelete
  Replies
  1. гарно якщо можна споглядати на чиїсь прикраси, так створює настрій, я от літом споглядала чужі садочки, ах так гарно люди вміють все розташувати і посадити на якихось двох метрах землі)

   Delete
 5. Дуже гарно (файно, як кажуть львів'яни))
  Навіть собі захотілося накрутити ... але ж потягнуть з дверей багатоквартирного будинку поціновувачі "різдвяного мистецтва"!))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Цветана, ти права, таких добродіїв всюди багато, але можна попробувати повісити у себе коло входу в самій квартирі або я ще бачила менші варіанти на центральне вікно чи балкон вішають, дуже файно виглядає.

   Delete
 6. Очень красиво и нарядно! с наступающим Рождеством!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Танечка. ))) у меня два Рождества будет)

   Delete
 7. А и правда, не нужно никаких слов))) Очень красиво - настоящий праздник!
  У нас тоже на двери висит, только, к сожалению, магазинный...

  ReplyDelete