Friday, 21 December 2012

Reindeer and Mitten

Пам'ятаєте казочку про рукавичку? Як дідусь ходив гуляв по лісі і загубив одну чудову рукавичку яка стала домівкою кільком лісним жителям. Але в кінці так і вернулася до власника. Мені правда більше подобається канадський варіант цієї казочки, де власником рукавички є хлопчик, а рукавички йому зв'язала бабуся, якось більш з рукодільним підходом написана. В кінці цієї казочки рукавичка розлітається на шматки після заселення, але добродушна бабуся каже малому що сплете йому ще одну.От і в мене на ялинці появилась інтерпретація цієї рукавички. 
Вишитий мотив від JBW Design, 32 каунту бурдовий льон, ниточки ДМС білі . Зшита з флісу, наповнена синтепухом. А ще мені в пригоді стала тканинка яка нагадує шерсь овечки. Мене вже понягнуло вишивати овечку, тканинка ж є в наявності, тре щось ще придумати. А для вас фото рукавички.

7 comments:

 1. Кристь, не узнала твои блог)))) Так хорошо.
  А варежка очень классная! Видела кучу вариантов, но твоя с гордым оленем и кудрявым мехом самая красивая!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Олинька, ввожу новшыства в блог, вот первые, знаю не последние, хочу многое поменять так как тепер знаю как удобнее всего, но много времени занимает и многое ищо незнаю, но узнаю)))

   Delete
 2. Такая прелесть! Люблю олешков! Все очень нарядно получилось!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ирочка спасибо большое, я старалась))

   Delete
 3. Нарядная, настоящая зимняя, теплая рукавичка!!!

  ReplyDelete
 4. Как будто Дед Мороз у тебя её оставил))) Рукавичка суперская!
  Кристиночка, С Рождеством тебя и твоих близких!

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...