Saturday, 18 April 2015

Love the sea by Madame Chantilly

Любов до дивного і незвичного у мене напевне в крові. Так як вибираю вишивку невідомо за яким принципом. Сьогодні покажу вам мішочок з морським коником. Дивним рідкісним і незбагненним створінням. Вперше вишивала Madame Chantilly. Шось таке чудернацьке і захопливе. І саме головне що всі матеріали я теж вибрала незвичайні для мене, вперше вишивала ниточками Gloriana, Colors: Slate Blue Light, Caribbean Sea, тканинка - China Pearl Jobelan 28ct
Напевне мій вибір вишивки випав на морського коника так як ниточки дуже пасували мені по настрою і по тому яким я бачила цю вишивку. Хотілось випробувати ниточки таких відтінків карибських глубин. От би побачити такого коника вживу, не в акваріумі а в природньому середовищі, напевне там і водичка такого ж самого кольору. Одним словом я говорю про свою мрію. Покупатись у морях які мають такий відтіннок як- і ниточки Caribbean Sea, побачити морську красу не лише на моніторі, відчути пекуче сонце і зберегти такі спогади на віки у себе в серці.
Вишиваючи таке чудо поцікавилась я і про морського коника і на просторах інету. Найшла багато цікавинок, наприклад що коників не рекомендують заводити у акваріумі, так як вони багато їдять, у них відсутній шлунок як орган, дитяток виношує самець, і як тільки вони вилуплюються з ікринок, вони самі по собі, без батьківської опіки.
У рибалок він важжається символом удачі, у греків-символом могутності і сили. Якщо комусь цікаво такий от символізм не тільки відносно вишивки а взагалі, то вам сюди...

Symbolic Seahorse Meaning

 • Patience
 • Protection
 • Perspective
 • Inflexibility
 • Persistence
 • Friendliness
 • Contentment
 • High-Perception
 • Generosity/Sharing
 Надіюсь використовувати мішочок для збирання морських багацт))))

12 comments:

 1. Кристюша, чудесные волшебные морские фотографии! Какой антураж конику! Супер!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, ага ти права ! важко було такий антураж найти, такі кольори серед нашої сірості після зими треба чекати ще місяця 2 таки точно, )))

   Delete
 2. Очень славный мешочек и чудесные фотографии!

  ReplyDelete
 3. Кристина какая морская атмосфера! Очень здорово!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибки, море моя слабость

   Delete
 4. Какой солнечный свежий пост...лето...море...отпуск...ах...красота!
  Славный мешочек вышел, нежный и милый!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, такі мрію про відпустку напевне у нас кожного є, а ще й після нашої зими, хоча б місяць в таких краях проводити не завадило б )

   Delete
 5. Красиво и познавательно.))) Кристина, пусть мечта обязательно сбудется!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, надіюсь що збудеться,)))

   Delete
 6. Люблю этих малышей, и как и ты, мечтаю встретить в дикой природе! Кристин, мешочек солнечный, летний, радостный!!!
  Про то, что конек вынашивает своих детенышей, узнала из детской книги пару лет назад :) тоже очень удивилась!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Оленко дякую, я теж багато таких цікавинок взнаю саме через дитячі книжки або мультики, а ще моя Марія любе приносити зі шкільної бібліотеки книжки інциклопедії про природу і ми частенько під них засинаємо, хтось сопе збоку а хтось далі дочитує шось там про сов чи орлів(то я про себе)

   Delete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...