"3 by 3"Quilt- Summer meets FallКожної осені у мене виникає бажання шити квілт, спокушають мене своїми заманливими фото усякі журнали на поличках, спеціалізовані саме по квілтінгу, тож при кожній покупці продуктів я застигаю саме коло тих журналів. Усе уявляю засідання усієї сімї за якимось фільмариком чи на природі і укутуючись такими от квілтами. Всі ідеї заманливі, усі квілти хочу, а спроба пошиття була всього одна і то не скажу шо дуже вдала, друга спроба не дойшла свого завершення. 

Цього разу мені скажу пощастило, напевне з тим що вибрала я квілт достатньо простий, зразок був звичайно з журналу, кольора тканинок підібрала схожі. Журнал пропонував розмір у два рази менший за мій, усього 4 кубіки, ну я зробила 3 на 3. Кутики у мене як надиво майже посходились, деякі ляпи я все таки бачу, але порівнюючи з усіми минулими спробами- я все таки дуже собою задоволена.
З тканюшками у мене вийшла трошки плутанина принаймні в голові, дуже хотіла все осіннє, але мене потянуло на морське, побачите кілька клаптиків тканин які уже були в минулих маленьких проектиках, але які вдало примостились і тут.
Розмір квілту 170см на 170см. Задня частина квілту синенька, тканинка не використана на лицевій стороні. Наповнювач-вовна, справжня, все натуральне, і дороге-узяла найдороще наповнення(не кажіть моєму чоловікові)
ПРошивала навмання, вміння робити симетричні візерунки на таких розмірах та ще й на машинці-ще для мене недосяжне. Треба практики, а наразі-завитки у різні сторони.
Обійшлась я без облямівочки на краях-використала задню тканинку, не вирізала окремі полоси , зекономило час
 Хочу ще написати кілька порад для таких початківців як я
- тримайтесь за бажання пошити квілт, і починайте, ато бажання пройде)
- вибирайте простий зразок як на початок, з великими частинами тканинок, чим менші кусочки, тим довше займе у вас час їх зшивати, і бажання втратиться побачити готовий продукт, а ще як не получатиметься-ой скільки нервів
- вибирайте тканинки однакової якості, бажано високої
- користуйтесь спец ножицями(роликовими) для вирізання-економить час
- відганяйте від себе думку, що якщо схибите у вирізанні, помилитесь=при зшиванні все поправите, неправда, всі ляпи вилізуть на поверхню
-старайтесь не відпустити від себе натхнення і дошити його до кінця
Наразі все, дякую за увагу, впереді багато фото)))
Comments

 1. Кристина, очень симпатично получилось, уютное такое одеялко! Цветовая гамма очень понравилась)

  ReplyDelete
 2. Очень красивое одеяло! Прям так и хочется завернутся в такое одеяльце и чего нибудь порукодельничать))))
  У вас еще травка заленая??? У нас такой "весенней" зелени уже не найти(

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую Віко, трава ще зелена, ще гладіолуси і жоржини цвітуть, правда вже ночами холодає. У нас часто дощить, напевне тому вона така зелененька

   Delete
 3. Какие сОвки!!! Чудесное одеялко! Чувствуется, что мягкое и уютное.

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую Тюльпанчик- вчора випробовувала, тоненьке але тепле, вовна в середині) годиться )

   Delete
 4. Кристиночка, я аж дар речи потеряла!!! В первый раз на такой масштаб решилась... Одеялко просто чудесное получилось!!!уютное умиротворяющее, действительно песочек и моооорее! Умница!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, та от надивлюсь на всіх вас, таку красу шиєте, ще й ті журнали повсюду, ну і собі невтримуюсь і пробую, збиралась правда не перший рік, видно не дарма

   Delete
 5. Красивенько;))) очень-очень! Кристина, ты молодец, что решилась на такой творческий эксперимент! Он более чем удался!

  ReplyDelete
 6. Супер! Спроба більше ніж вдала. Кольори такі приємні. Молодець Христю, дуже й дуже гарно

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую Шпилько, буду пробувати ще, правда дам моїй спині час віддихнути від першої спроби

   Delete
 7. Кристина! Для меня это что-то нереально красивое!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Олю дякую, думаю у тебе тоже получиться, якщо бажання сильне)

   Delete
 8. Кристина, квилт получился невероятно красивым и уютным!! Ты большая молодчина, что решилась на такое да еще и смогла довести начатое до конца!! Я вот тоже мечтаю замахнуться хотя бы на квилт для дочери. Осталось только найти немного времени))

  ReplyDelete
  Replies
  1. замахнись Юлю, тобі буде лешге ніж мені. так як досвіду в шитті у тебе набагато більше, що можу порокомендувати від себе, попробуй нарізати і зшити одик блок- тоді побачиш по собі скільки часу тобі треба буде зробити все. у мене пішли 2 -3 тижні , і то я не кожний день тим займалась. Доречі саме цей квитл був запропонований як варіант для дитячої кімнати, 4 блоки всього, правда доня у тебе вже більшенька, думаю такі розміри як 1м на 1м не буде добрий.

   Delete
  2. Спасибо за совет! Да, 1*1 м мне будет маловат, к тому же хочется прямоугольной формы в качестве покрывала на кровать. Я пока на стадии обдумывания идеи. Рисунок подходящий уже нашла, думаю над цветом и размером.

   Delete
 9. дякую всім за теплі коментарі, я таю від такої уваги

  ReplyDelete
 10. Дуже гарно! Заворожують всі ці квадрати і ромби!

  ReplyDelete
 11. Кристина, очень красивое одеяло!

  ReplyDelete
 12. Чудовий результат, корисні поради і неперевершені фото!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Конкурс "Подушковий рай"

Home Sweet Home

Мрієм і вишиваєм