Monday, 1 July 2013

Simply Summer і браслет


Чергова витівка від Waxing Moon. У мене вже є зима і весна і неодмінно мені треба було зробити і літо. І осінь на початку вересня я теж зроблю.А як же без літа, моєї улюбленої пори року. Тут і пташки і квіточки і бджілки і вулик, ще і кавун вмістився. Ой а як мені сподобався вулик, я його замість хрестиків вишила меланжевими сатиновими шовчиками. Бджілок з рококкошила, от після лаванди тепер люблю страшно всюди роккоко примощувати. А пташку я не вишивала, у мене гудзичок такий був, тож я і примостила правда теж не на тому місці. Я шось дуже люблю по ходу роботи щось міняти, замість хрестиків шовчиками бавитись. Не є можливість втиснути гудзика чи шарміка)
Рамка теж заморобна, пофарбована акриловими фарбами(основа жовта, далі поверх зелений) і трошки зістарена.Нанесла останній шар глейзу. Так мені подобається, немає шуршавості після фарбування. Особливо якщо користуватись тільки акриловими фарбами, після висихання така неприємна шуршавість залишається, а Glaze всі недоліки усуває. Усім раджу.

Ще хочу показати свою витівку з тканинки. Попалась мені рукодільна книжка з витворялками з тканинки ще зимою. Довго не думала попробувала сотворити браслет з тканини, побачений на сторінках тої книжечки. М'ягенький в середині, яскравий якраз для літа, защіпається на втиснуту кнопочку. Тільки не смійтесь з моєї проби робити візерунки машинкою, пробувала ще зимою і щось не берусь за то діло, страшно). Маю їх дві штуки, один сотворила для себе другий для старшенької доці з гудзичками. Зимою дівулька моя носила його з великою охотою, а от на літо щось противиться. А мені подобається, ношу, не парить і якесь таке гарне і приємне відчуття на руці. 
 Потім згадала де я цю тканинку використовувала і ось такий у мене вийшов комплектик, тамтогорічка косметичка і браслет

22 comments:

 1. Привет, Кристиночка! Я тоже соскучилась :) очень вышивка понравилась! Рамка - ахх, как всегда! Детальки и твои изменения в шовчиках такие душевные и делают работу живой!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Елена, непропадай а, как без твоих рукоделок, скучно что то(

   Delete
 2. Какая милая работа, столько славных мелочей! Оформление классное, чудо!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Поночка,как то по детски но мне нравитса, сейчас в холле висит а потом в детскую перекочует

   Delete
 3. LINDA PLACA,PARABÉNS.FELIZ JULHO.BEIJO.VALÉRIA.(BRASIL).

  ReplyDelete
 4. Рамочка очень интересная.Работа замечательная.

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Анна, очень приятно

   Delete
 5. Потрясающее у вас лето!!!Очень нравится ваш индивидуальный подход)и мелкие детали лопатки?шланги где вы их взяли....

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо большое, я не так давно искала в магазине джмелей а нашла вот ето, вот и использовала по назначению, вроде всьо подошло)

   Delete
 6. Какая работа замечательная, все эти детальки ... мммм прелесть. Еще очень понравилась косметичка на заднем плане.

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Лариса, я недавно ее вигуливала, очень удобная)

   Delete
 7. Дуже гарні роботи!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую дякую дякую)приємно

   Delete
 8. Кристина!!! как же мне понравилась вышивка. Оформление бесподобно!
  И комплект отличный получился!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Вика, очень приятно )

   Delete
 9. Красота, Кристин! Просто балдею от твоих работ в рамочках!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Ольга, мне кажетса именно сейчас после множество експериментов я находжу способы покраски которые довольно хорошы в использование, получаетса именно то что задумано)

   Delete
 10. Такая милая, солнечная, летняя работа! Оригинальная рамочка! Очень понравилось!

  ReplyDelete
 11. Яке яскраве позитивне літо у тебе вийшло, Христя! Деталі зачаровують, а в рамочку я просто закохалась (мій улюблений колір ще й такий насичений яскравий - клас!!!)
  Про шиті браслети вперше чую - дуже цікава ідея і гарненький у тебе комплект ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую Наталю.Чесно кажучи я планувала жовту але той жовтий аж ніяк не дивився з самою вишивкою тому зелений пішов в рух поверх жовтого. Експериментую. все ніяк не заспокоюсь на одному варіанті)Я про браслети теж незнала нічого а тут побачила і загорілась попробувати. Зручно)

   Delete
 12. Кристин вот слов нет только супер и вау!!!! Очень ярко очень солнечно, очень по летнему, очень красиво, очень интересные детальки, очень оригинально и очень мило!! В общем ты поняла)) мне очень понравилось)))ТЫ УМНИЦА)

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...