Friday, 20 July 2012

Колокольчиковий дзвін-тріо

Закінчила і я свою шкатулочку в цьому гарному проекті організованим Корицею. Подивившись на галерею і массу гарних робіт і ще й на закінчений варіант Кориці шкатулочки знайшла в собі сили, незважаючи на жару і лінь щось робити, довести це тріо до кінця.
Вийшов в мене такий собі турецький варіант колокольчиків, так як прикрасила все кутасиками. Коробочку для вишивки взяла деревяну, покрасила , пройшлась наждачкою, вишивку зробила пінкіпом на кришечку до коробочки-кінцевий варіант мені сподобався. Ще й замочок маленький знайшовся.
Нитки перловочки різної товщини, 8,12 і ще одна ниточка меланжева,товщина якої я незнаю(але грубша за 8), клубочок куплений в Україні, саме нею виконані основні сатинові шовчики. Бісер-темно коричнового золотявого відтінку.
І звичайно аби їй було не одиноко маячок і біскорню доробила. Це вперше що я берусь за якийсь проект вдруге, я вже подушечку ароматичну з цього проекту робила і думала на цьому кінець. Але закінчений варіант коробочки не залишив мене байдужою.


23 comments:

 1. Вау!! Невероятная красота!!

  ReplyDelete
 2. Просто шедевр!!! Очень красиво!!!

  ReplyDelete
 3. Дуже сподобався Ваш варіант! Чудове тріо!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, давайте на ти)

   Delete
 4. Супер!!!Очень гармоничное сочетание цветов!

  ReplyDelete
 5. дівчата дуже дякую.Приємно прочитати

  ReplyDelete
  Replies
  1. Кристина, очень-очень красиво получилось! Я рада, что тебе понравилось и моя схема дала такой толчок в жаркие денечки на творчество! :-)
   Интернет ооочень медленный у меня тут в отпуске, но я все-равно постаралась пробиться и тебе написать. Потому что Красота!

   Delete
  2. Ой корица, спасибо, я вот насмотрелась и просто не могла удержатса, настолько схема хороша!!!

   Delete
 6. Кристиночка, получились такие вещи... вот трудно подобрать слова... достойного королей уровня! Так все аккуратненько и очень интересно по цвету!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Оленька-спасибо большое за похвалу, так приятно)))

   Delete
 7. Кристина,очень красивый комплект.Думала,вышивать или нет шкатулочку,но после твоих фото,думаю что вышью)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Алела , спасибо, я вот тоже так думала думала, но увидев такой парад робот, не удержалась)

   Delete
 8. Replies
  1. Thank you for your kind words, I must admit I don't know French, but I understand ever word)))Thank you again for visiting my blog. I am flattered.

   Delete
 9. Ай да молодець, ай да розумниця!!!

  ReplyDelete
 10. Очень неожиданное, и очень красивое и оригинальное цветовое решение! И оформлено прекрасно!!! :)

  ReplyDelete
 11. Яка невимовна краса! Це загальний коментар до усіх робіт, які я переглянула. Але найцікавіше з останньою роботою, це те, що я її бачила ще дерев"яною коробкою на поличці в магазині, до перетворення.

  It almost asks for some treasure to be kept in there -- like old love letters with slowly developing romance -- tender and sophisticated. Just like your embroidery.

  ReplyDelete
 12. Дякую Оля,)))) приємно мені тебе бачити тут)

  ReplyDelete
 13. Кристиночка, мне бы не хотелось никого обижать... Если у тебя есть возможность, я отправила бы для тебя посылку в Украину или по России, а тебе бы передали... Если есть - отпишись в конфетном посте, я тебя добавлю.

  ReplyDelete
 14. Кристина восхитительно!!! Прям поэзия какая-то в вышивке))) Стежки, бусинки и кисточки просто волшебные!

  ReplyDelete
 15. Христинко, чудесне виконання!! від такого корисного і напрочуд гарного комплектику жодна рукодільниця не відмовиться!

  ReplyDelete
 16. Очень красиво!!! Просто великолепно!!!

  ReplyDelete
 17. Чудесная шкатулка)))

  ReplyDelete