Thursday, 28 June 2012

Garden Butterflies

От не можна мене пускати в магазин з тканинами. Недавно після переїзду, мої очі і руки і все тіло влетіло в магазин повз'язаний з рукоділлям. І що ви думаєте, мені там сподобалось все і все захотілось пошити, вже в голові зразу купа ідей що все вдомі тре мені вшити. І тканина для штор просто ідеальною була, і тканинки для дитячих покривал, в які і сама б занурилась без вагань.Назв правельних я не знаю, так як я в них не розуміюсь, моїх знань хватає щоб їх попробувати на дотик і подумати куди б їх примінити.
Правда наразі обмежила себе лише кількома клаптиками ))) І переробила моїх метеликів з картини на баннер. А що, квітам теж потрібна краса, їм теж якось треба споглядати на щось чарівне, тому для моїх теперішніх і майбутніх вазонків-ось такий подарок. Картиною вони висіли років 4, а при переїзді рамка дала маху і розвалилась трошки))) Але я щось зовсім не розтроїлась, а навпаки, відчула азарт, а може щось пошити. Швейну машинку тримаю на похваті, під лавкою в кухні))))) немає ще для неї пристойного місця.І як я раніше без неї обходилась сама себе не розумію.
 Хоча з шкільних років шити невміла і не любила, як до речі і вишивати Якось у мене не спрацьовувала вона, щоб і педальку нажимати і рукав крутити одночасно. Але прогрес дойшов і до машинки, і зараз все оптимізовано, лише нитки всели в голочку і поїхали. Хоча мені ше вчитись і вчитись цього вміння але процес мене захоплює. Як недавно прочитала в одному з блогів, скосило мене в бік шиття, чи щось таке.... так от це теж про мене.


 Ось ці фото при заході сонця найбільш приближені до кольорів оригіналу


14 comments:

 1. Чудесный беллпулл!!! Летний-прелетний!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Оля, рада видеть вас)))

   Delete
 2. Очень красиво и ярко!

  ReplyDelete
 3. Відчуття, неначе метеликів на волю відпустили! Чудово!

  ReplyDelete
 4. суперпозитивно! Гарний баннер вийшов! :)

  ReplyDelete
 5. Метелики як живі, чий це дизайн, вишито на жовтій канві, чи вона кремова?

  ReplyDelete
  Replies
  1. чесно признаюсь, незнаю чий це дизайн, схемка попалась мені на очі кілька років тому в електронному вигляді, якщо хтось знає підкажіть, допишу.Канва жовта, подарена свекрухою)))

   Delete
 6. Какие бабочки шикарные!!! Ткань для оформления бесподобна!! Молодец, что переделала, теперь так красиво бабочки смотрятся!! Браво!!!

  ReplyDelete
 7. Ти прямо майстриня! Як вдало вмієш перевтілювати!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. до майстрині мені далеченько, але дякую за таку оцінку, мені приємно))))

   Delete
 8. Метеликивипорхнулина яскраве сончне світло:) Христино, гарно ж як!)

  ReplyDelete
 9. Красотища!!! Бабочки как-будто не вышиты, а нарисованы!!!

  ReplyDelete
 10. Ох...які сонячні метелики!!! Дуже фен-шуйна робота :)

  ReplyDelete
 11. Батюшки!!! Красота-то какая!!! Кристин, не представляла, что можно так оформить этот дизайн! Очень здОрово!

  ReplyDelete