Sunday, 19 June 2016

The Tralala: Strawberry House

 Усім привіт, хто ще мене не забув. Я не пропала, тільки нахнення мене покинуло)) Останній місяця якось з рукоділлям у мене не складається, ми ще закоханні одне  в одного, але наразі наш час проведений разом бажає кращого.
Сьогодні наразі маленький примітив від Tralala. Затишний будиночок, з кицькою і полуничкою. Чого ще потрібно  в такому раю, тишина спокій, смакота навколо дозріва, і спів пташок. От наразі у мене тільки полуничка цвіте, і дозріває.Запізніле у нас літо, усе на місяць пізніше ніж  у Львові, можна проводити паралелі, принаймні по погоді.

 Кицька спокійно чекає, навіть птахи навколо її не тривожать, чого цікаво вона так мирно чекає..
 Чудовий примітив, смачна полуничка, черешня у мене в планах. А от з оформленням наразі нелади, думаю може мішочок? Хто що порадить?у мене картинок уже як в музеї, і музей обкладений подушками, шукаю нового натхнення))))
7 comments:

 1. О! Натхнення - воно таке: сьогодні є, завтра вже кудись полетіло. :) А вишивка нехай відпочине, поки гарна ідея не з'явиться.

  ReplyDelete
 2. Чудесный домик!!!

  ReplyDelete
 3. Очень летний и вкусный примитив )))

  ReplyDelete
 4. Кристина, с возвращением! Ничего, вдохновение поднаберется сил и нахлынет! Премилый домик, романтичный!

  ReplyDelete
 5. Христино, дуже мила хатинка.
  Вишиваю осінню хатку від Леді, дуже подобається. У мене з вишивкою теж була перерва, а зараз не встигаю планувати)) і тобі бажаю віднайти натхнення.

  А може баннер зробити?

  ReplyDelete
 6. Чудесный дизайн! Вкусно и красиво!

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...