Sunday, 29 November 2015

Christmas garland Pillow

Коли подобається якийсь дизайн то пройде кілька років а любов до нього так і витатиме в повірті. Я не планувала повністю повторювати улюблені вишиті німецькі сюжети, в процесі вишивки я навіть подумувала примостити цю красапатулюку гірлянду деінде але не на подушці. 
А получилась практично копія подушки з журналу. Цікаві сюжети, такі любимі, такі приємні на дотик, і була не була а буде сота подушка. Новорічна тема не є однією з улюблених, але як порахувати подушкову тему- то таки 5-6 назбирається таких зимових, святкових.
Тканинки з старих запасів, дуже вже просились на подушку,особливо червона, надписи так і промовляли самі за себе,блискучий льон 32 каунту який використаний і на сердечкахХочу поділитись ще однією новиною-у нас два нових улюбленця-Zoe and Cookie.  У нас дома уже тиждень ,дві дівульки. От Cookie мені асистувала у фото сесії. Помагають мені вишивати, підмуркують сидячи мені під руками чи на плечах))) маю компанію тепер до вишивки.
36 comments:

 1. Кристиночка, как празднично -то! И правда, как из журнала, такое традиционно-классическое Рождество! В этом году как особо сильно хочется именно такого, уютного красно -зеленого, с блеском и душевностью
  P.S. Малыши очаровательны)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Спасибо Ирочка, рада видеть тебя снова))) появляйся почаще

   Delete
 2. Вона мені теж дуже подобєтья, може колись доберусь. Такий гарний підбір тканинок!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, я подумувала зробити борд, знаєш такий на всякі записки, тільки от хочеться ті записки цілий рік тримати, міняти і так далі, а якось новорічна тематика не зовсім вписується в 12 місяців))) але подумки я таки хочу попробувати саме таке оформлення вишивки)

   Delete
 3. Кристина, не устаю любоваться твоими подушками! Одна другой лучше, ткани умеешь подбирать отлично!
  Эта-настоящая праздничная! Отдельное внимание убедила канве, очень эффектно!

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибки,очень приятные слова, канва моя слабость в етом году, столько кусочков прикупила- и все хочу другые, и ищьо,)))так как покупаю через интернет, такое приятное ожыдание )))

   Delete
 4. Гарна подушка, оформлення таке яскраве й новорічне!
  Дівульки вусаті - це щастя в домі й родині! Велике щастя! Вітаю!

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, за теплі слова і компліменти дівулькам, от наш тато щасливий=5 дівок в будинку(включаючи вусатиків) і 1 мужчина)))

   Delete
 5. Прекрасная подушка! Оформление - восторг!!!!!! пусть ваши новые члены семьи принесут много-много радости в дом :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую, уже приносять, я вже котяча мама- з самого ранку мявчать за мною )))) а по вечорам сидять на татовій шиї))) кілька перших днів ми були ними просто зачаровані

   Delete
 6. Replies
  1. Thank you Anja, love to see new people here)))

   Delete
 7. Чудесная подушка, очень нарядная!!!

  ReplyDelete
 8. Замечательная подушка и чудесные котятки)

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо!, фото котят будут появлятса)) тепер они у меня помошники, уже виспались на етой вишивке))) , и балдеют на другий подушках зделаных мною)))

   Delete
 9. Кристина очень нарядная подушечка получилась! Люблю этот дизайн и твое замечательное исполнение! Кисы прелесть!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ирочка спасибо. мне кажетса или я ошыбаюсь, но видела я ее первой в твоем исполнение) давно ето было, непомню

   Delete
 10. Христина, дуже гарна подушка, все просто і гармонійно! А, ще маленька китиця на білому прапорці чудова, обожнюю такі деталі.
  Дівчатка файні ;))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую Наталі, я тоже люблю такі незвичні деталі, яких немає в оригінальній задумці, таки є простір для імпровізації)

   Delete
 11. Очень красивая подушка, прекрасное сочетание всего со всем! И котейки хорошенькие, долгих и счастливых вам лет вместе :)

  ReplyDelete
 12. Яка яскрава подушка! Я теж полюбляю дізайни Далербек. Тобі, як завжди, вдалося зробити неймовірно чудову річ. Тканина для вишивання дуже цікава, на ній все виглядає по-святковому :) Ну і звісно мої вітання з новими членами родини :) Сподіваюсь, ти будеш їх частенько показувати, бо дуже гарнюні :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую Юлінько, купляючи тканинку я не думала про новорічну святкову тематику. потім ще роздумувала куди її примостити, якось той блиск аж ніяк не підходить до чогось іншого, а от зима, сніг, свята- і такі вписується )))І за котяток дякую-тепер будуть красуватись на фото напевно часто))) уже на цій вишивці виспались і на інших оформлених подушках я бачу їх часто))

   Delete
 13. Какие подушки! прямо праздником повеяло! а котятки какие чудесные!

  ReplyDelete
 14. Праздничная подушка! Подбор тканей, классически новогодних, покорил!

  ReplyDelete
 15. Очень хорошо вышло! Нарядно, празднично, атмосферно! Кисуни чудесные! Здорово, что у тебя появились такие помощницы :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо Натали)) ми очень рады что тепер у нас 2 котят)) они такие чудные, столько интересного вспоминаетса из детства глядя на них. Забыли мы когда были детьми))

   Delete
 16. Прекрасная подушка))

  ReplyDelete
 17. Ах, какая красивая подушка! Просто заглядение! Яркая, праздничная, уютная!

  ReplyDelete
 18. Подушечка очень красивая)!!!А малышки ну просто обаяшки)))))))

  ReplyDelete
 19. Дуже гарна святкова подушечка! Чарівна!
  З поповненням в родині, милі котики.

  ReplyDelete