Sunday, 26 May 2013

Curtain without window/Декоративна шторка

В один з зимових похмурих днів до мене прийшла ідея створити шторку на вікно у кухню, і обовязково саме зелених відтінків, якто кажуть аби веселіше було. Тканинку у відділі для штор купила майже одразу а ось тканину для вишивки(відповідних розмірів) чекала зо три тижні. І як же без вишивки. Вишивку підбирала комбінувала сама з архівів Рікко, три різні види з комбінувала в одну шторку. Після першого вишитого елемента робота зупинилась, я відволіклась на шось інше і тільки в першій половині травня довела це все діло до кінця. Довишивала і вшила і розчарувалась в тому що моя шторка не робить мою кухню веселішою а темнішою-так як в мене східна сторона і сонце пробиває візерунок. Ну та ладно-може десь приміню, є думка що можна як декоративну шторку на меблі чи полочки чи під полочки застосувати, буде видно.Дякую всім що заглядуєте до мене. Підкажіть застомування моєї шторки. Ато на вікно вона не піде , розміри не підходять. О її розміри-80см висота і 120см довжина. Ото я нашила, правда признаюсь чесно не люблю такі великі розміри шити, довго і невідомо чи прямо шиєш чи криво. Пішла я до свої лаванди, треба закінчувати. Скоро покажу.

27 comments:

 1. Какая грандиозная работа! Поздравляю! Чудесная шторка вышла! Очень красиво!!! :-)

  ReplyDelete
 2. Красивая весенне-летняя шторка получилас:))). Очень жаль, что вы в ней разочаровались. Обязательно надо что-то придумать: может на другое окно или на веранду подойдет или сшить из шторки нескольк подушечек:)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. подушки не підуть, так як жаль буде пороти, все таки спеціально тканинку чекала,думаю дальше

   Delete
 3. А можна придумати для твоїх дівчаток як ляльковий театр, чимось вона мені нагадала таку шторку як ми в дитинстві ставили свої маленькі спектаклі (для батьків).А от їм організувати такий свій театрик, щоб вони собі щось там фантазували, показували вам різні сценки.

  ReplyDelete
  Replies
  1. о це ідея, клас, треба шось таке для забави і з користю.Дякуююююю

   Delete
  2. Ого! Яка класна ідея! І можна цілий ляльковий театр з дівчатами змайструвати))

   Delete
 4. Кристиночка, замечательная вышивка, веселенькая, и так хорошо оформлена, обязательно нужно найти ей применение!

  ReplyDelete
 5. Так необычно и так прекрасно! :)

  ReplyDelete
 6. О! Этож сколько надо было вышивать такую красоту! Нравится очееень!

  ReplyDelete
 7. Сплошной восторг! Такая нежная, весенняя)) Жаль, что она не подошла на окошко(( Может верхнюю ткань сделать поуже и тогда света на кухне будет больше?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Kira for the idea, may be))) just right now no time for this )

   Delete
 8. Ха! Да каждый, кто это увидел - это захотел! Давай, найди применение красоте!!!

  ReplyDelete
 9. Христинко, ну дуже класна шторка! Шкода, що випробування реальними умовами ця шторка не пройшла, але можливо, її можна переробити, наприклад у шторку з варіантом складання так званої "римської" штори. На день піднімати шторку задля сонечних примінчиків, а на вечір спускати, все одно штучне освітлення працює. Якщо ж відмова від шторки на куоне вікно вже вирішена, то тоді я за ідею лялькового театру:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Still thinking about one idea of usage , will show when Work it through, thank you Bybuky)

   Delete
 10. Кристин, как всегда здорово,необычно, аккуратно ,со вкусом и гармонично!!!

  ReplyDelete
 11. Кристина, мне очень нравится, такое летнее очарование! Я думаю ты обязательно найдешь ей применение!

  ReplyDelete
 12. Ой, а "слона ми не замітили". Круто!!! Я б повісила на кухню, і тільки на великі свята!!!

  ReplyDelete
 13. LINDO PROJETO KRISTINA,PARABÉNS.VALÉRIA.(BRASIL).

  ReplyDelete
 14. Штора летняя, настроение поднимает. Хороша шторочка. Жаль, что ты ей пока применения не нашла, такую вещь показывать надо. У меня тоже в голове похожая задумка крутится. Хочу сделать.

  ReplyDelete
  Replies
  1. я вот всьо вымеряла и всьо точно под окно было зделано а тут досада, моя кухня ищо тепнее стала, но я думаю над применениям-всьо таки гдето в кухонной зоне будем-может как недоративное окно с цветочками-есть одна задумка но ищо надо реализовать -надо мужа))) а он пол делает. ох у нас столько всего проесходит, неведомо когда будет результат)

   Delete
 15. Как красиво! Всегда по-летнему будет на кухне

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...