Saturday, 2 February 2013

Sea pillow

Скоро прийдеться перейменовувати блог -на світ подушок, щось розвелось їх у мене багацько, але ця подушка внепланова. Думала гадала що можна зішити з клаптиків залишків тканинки, уже розміри не підходять ні до чогось суттєвого, а кусочки в 6 на 7 см незрозумілих форм жалко було викидати. Рукодільний народ мене зрозуміє, жаль, треба сховати і щось колись з нього тай получиться. У мене получилась подушка, пара до мого покривала. Шила і думала що цього року ми так і не зібрались на віддих з палатками коло моря. Так ось може хоч цього літа, треба все спланувати і попробувати, і уже маю що взяти зі собою, і покривало і подушку точно можна з собою захватити. Знаю що не дуже в мене все рівно виходить, кутики не де не не сходяться але думаю мені для активного вжитку підійде.
6 comments:

 1. Замечательно, что у вас много подушек! Они такие разные, красивые и уютные!:))

  ReplyDelete
 2. Кристина очень красивая цветовая гамма!

  ReplyDelete
 3. Яка краса!!! Кольори, задум))

  ReplyDelete
 4. Христина! До чего уютно!

  ReplyDelete
 5. Придираешься к себе? Как обычно))))
  Очень все красиво, гармонично! МОЛОДЕЦ!!!!

  ReplyDelete
 6. Чудесный морской комплект, мне кажется в любом доме такой будет к месту! В нем и романтика, и строгость, и свежий запах моря. Ах!

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...