Tuesday, 22 January 2013

Simply Winter

Остання вишивка присвячена зимі. Усі знані дитячі атрибути зими зібрані саме на ній і вітер і хмари, і неповторні сніжинки, а ще санки і рукавички, сніговик ну і звичайно ялинка. Признаюсь я вже втомилась від зими, хоть і ще місяць впереді а мені вже бракує зелені і теплого сонячного проміння. Сіра хандра і вже нікуди від неї не дінешся.
Останній клаптик голубої тканинки 25 каунту який відводився на хоча б одного сніговика. Але якось з сніговиками у мене нескладається а появились літери зими. Рамку зробила сама, зістарила і пошкрябала , пофарбувала , приклеїла декоративну сніжинку і пташку(пофарбовані тех мною). Від оригіналу  відряєняється моє творіння, трошки побавилась я зі сніжинками які з вітром(принаймні я так думаю що біла лента що проходить через усе слово і є вітер)за допомогою перловочки, кольори теж трошки відмінні оскільки тканина основа у мене більш світліша ніж на фото оригінальної роботи.Задумка вдалась, трошки на мій погляд дитяча але так може і краще, буде малеча знати як пишеться слова Winter. Повісила вишивку в коридор біля вішаків для одягу, буде мінятись зима на весну і так далі відповідно до сезону. Залишилось лише вишити інші сезони.Треба починати весну, може швидше наступить)))

13 comments:

 1. Здорово, в такой рамке чудесно смотрится, сразу хочется на улицу в снежки играть! :)))

  ReplyDelete
 2. Как красиво!
  И рамочка "под старину" смотрится отлично!

  ReplyDelete
 3. Очень здорово!!! Кристина, из тебя ещё и декоратор отменный получился! Чудо просто!
  Даешь весну!))))

  ReplyDelete
 4. Кристина, я в восторге! Работа такая гармоничная получилась, отлично сочетается с твоей рамочкой, ты большая умница! А снеговичок, все же, вышился, да такой симпатяга:) Теперь буду с интересом ждать твою весну:)

  ReplyDelete
 5. Отлично!!!! Рамка просо супер!

  ReplyDelete
 6. Дуже гарна! І весела!!! :)

  ReplyDelete
 7. Какое шикарное воплощение зимы, морозца, снежинок и даже чашечки теплого чая из термоса! Кристиночка, молодец!

  ReplyDelete
 8. девочки спасибо большое за комплименти))) радуюсь что вам нравитса)

  ReplyDelete
 9. Дуже гарне і тепле!!! оформлення взагалі чудове!!!

  ReplyDelete
 10. Очень красиво и фотографии прекрасные!

  ReplyDelete
 11. Прелестный зимний дизайн!:) Оформление интереное - очень гармонично смотрится!

  ReplyDelete
 12. Красиво,рамочка интересная,в ней смотрится работа потрясающе)))

  ReplyDelete
 13. Как же мне нравится идея со сменой сезонов))) И крестики и рамочка с тем самым правильным, зимним настроением! Кристиночка, очень красиво!

  ReplyDelete

Mittens for winter

     I am still in the mystery of Mittens Magic created by  "Living on the Rainbow" blog owner and very talented Olenka. Eve...