Sunday, 6 May 2012

Море .... море...

Люблю морські пейзажі, такі вони близькі моєму серцю. В морі є якась частинка яка завжди заспокоює і чарує. Шум хвиль навіюють спокій, морське повітря приносить насолоду. Завжди на березі моря милуєшся його чарівністю і красою, насолоджуєшся кожною хвилинкою проведеною коло нього. А як рахуєш дні до омріяного відпочинку))) Як тільки побачила вид з вікна від Janlynn  вже була впевнена на всі сто що це саме та картина яку хочиться бачити щодня. Роздивлятись дрібнички, вбачати щоразу дрібні деталі які до того були загублені в загальному образі. Така благодатна морська тематика, яка завжди до душі. Частинка серця завжди хоче на море, прагне морської стихії.


А маяк-це взагалі щось для мене магічне, яке завжди притянує мою увагу. Мрію побувати на одному от з таких, помилуватись ззовні,зазирнути в середину.

7 comments:

 1. Море, море - мир бездонный! А ещё и красивый:) Вышитая работа замечательна, а оформление безупречно подчёркивает всю красоту вышитого дизайна. Очень красиво!

  ReplyDelete
 2. ВААААААУ!! Какая красотищаааа!! Оформление шикарное!! Работа великолепная!!
  Не могу насмотреться!! Так глаз радует!! БРАВО!

  ReplyDelete
 3. Очень красивый дизайн! фантастическая работа!

  ReplyDelete
 4. Какая романтичная картинка, невероятно красиво получилось, молодец! Желаю осуществления мечты - пусть у тебя обязательно получится провести кусочек лета в таком фантастическом месте!

  ReplyDelete
 5. Красиво! Особенно первое фото понравилось!

  ReplyDelete
 6. Обожаю море, шум прибоя, волны, пальмы!:))) А иметь такой вид из окна - несбыточная мечта!:))) Великолепная работа!

  ReplyDelete
 7. Класс!!! и оформление под стать чудесной вышивке!

  ReplyDelete