Monday, 28 November 2011

Lily of Valley

 Я закохалась у хандангер. Хоча перше знайомство з ним було невдале. Спочатку пробувала одну біскорню, вроді все було добре, до моменту вирізання-тканина просто розповзлась. Через пів року я до нього вернулась)) Цього разу вже з розумом-підібрала непогану тканину Lugana 28ct Ray of Light і відповідні ниточки  DMC Perle 8, 12. Кльочеве поняття у хандангері напевне все таки тканина ну і акуратність вирізання. А як мені сподобались ці всі шовчики. взагалі цей рік для мене став, неочікувано для себе, освоєнням нових видів вишивки, зокрема і хандангера. Планую наступний рік присвятити хандангеру-ну звичайно як получиться)) 
Фото забава- фото перероблені у червні 2015

Friday, 25 November 2011

Любовна історія

Хто з нас не був закоханий))???? Хто з нас не ходив під парасолькою під дощем, лиш би кохана людина була  поруч , хто не отримував квіти у подарунок, чи проводив теплі вечори у кафе у хорошій компанії. Напевне такі моменти були у багатьох як не у всіх. От і я вирішили увічнити теплі романтичні спогади у вишивці. Як тільки побачила ці мотиви-зразу сказала собі, хочу і я такі. Завжди коли дивлюсь на них, згадую собі ці солодкі моменти))Правда одного моменту у моїй історії не було-спагетті ми не їли)), і замість вазоночка з квітами були мої любимі кактуси.

Tuesday, 22 November 2011

Теплі мотиви

Недавно попались мені на очі ці теплі мотиви. Вирішила зробити всю серію, всі пори роки, наразі почала з весни Spring Forget me not, ще й сьогодні доробила літо Summer Strawberries. Взагалі я дуже люблю серії вишивати, щось у них є таке магічне, затягує і не  відпускає. А ще мені дуже подобається поєднання різних шовчиків і хрестиків, різних стилів і ниток в одній картинці.
Дизайн Patricia Ann.Вишито на тканині Lugana 28ct, 
Кольори-Ray of Light і Misty Mint. Всі кольори ниточок згідно з ключика ну майже всі, дещо змінила згідно з моїми запасами.
Доречі суперова тканина для хандангера, вже опробувала-скоро покажу.


 Подумую за оформлення, може щось підкажете? Напевне будуть в рамочках, правда ціни на рамки  в Канаді помойму такі дорогі як і всюди, подумую затягнути чоловіка, він в мене дуже акуратний і майстер на всі руки, може б зробили самі, задекупажили, покрасили полакували тільки ще інструменти треба, але то вже діло за ним)))

Sunday, 20 November 2011

Christmas Star and humbug


Дизайн -Faby Reilly. Один з моїх улюблених дизайнів.Люблю такі маленькі "вінтіфлюшки". Вишивала приблизно пів року тому, на льоні 28ct Belfast linen, здається кремового відтінку нитками Anchor. Я більшість своїх робіт саме анкоровськими ниточками вишиваю, маю велику колекцію цих ниточок))) Думаю цього року новорічна ялинка буде особлива, принаймні іграшки будуть нові. Мої малявочки дуже люблять такі вишиті штучки-вони наразі всі висять у мене на стіні-і майже завжди малі проходять повз кажуть "чічі". Хоча далеченько вони висять а завжди хочуть дотянутись, пощупати)) та і я майже завжди придивляюсь до них.

Thursday, 17 November 2011

Новорічні іграшки
Нещодавно побачила таку красу від якої не могла відірвати погляд ну і не втрималась попросила у власниці схемки цієї краси, новорічної бамбуляшки і шкарпеточки. Власниця цих прекрасних схем Оля  проводила SAL ше помойму тамтого року. Жаль що я тоді не знала про існування її блогу, скільки пропустила-хоча незнати чи мої малявки дали б мені шось сотворити, швидше вони б щось вчудили а не я. Вишивалось легко і приємно, на білому льоні з меланжевими ниточками. Єдине що я не дуже полюбляє так це пришивати бісер і відповідно в мене з ним не дуже гарно получається але в загальному все получилось краще ніж я очікувала. Вже цікаво як ці іграшки будуть дивитись на різдв'яній  ялинці.

Tuesday, 15 November 2011

Скатертина від Rico

Вишивка це для мене свого роду магія, з допомогою якої можна створити таку неймовірну красу. Захоплює вона і не відпускає уже кілька років. Маю багато робіт якими хочу тут з вами поділитись. Надіюсь вам сподобається і принесе у ваші будні задуми і бажання які вам захочеться втілити у життя.
Матеріали і нитки: Linen 32ct, Floss DMC .Розмір десь 50-50см. В оригінальному дизайні ця скатертина трохи більших розмірів і використовуються зелені відтінки. Але для мене червоний і бурдові кольори були тоді ближчими по настрою. Получилась скатертина така тепла як тепла осінь. Обробила края червоною тканиною з відповідним візерунком з листочками.Ще декілька фото