Saturday, 31 October 2015

BlackBerry Heart ♥♥♥

Улюблене серце, смакотулька ожина. Чекала свого часу це сердечко кілька років, а рамочка разом з ним. Рамка з старих запасів, вирізана минулого року, але пофарбована лише тепер. Люблю ніжно такі дизайни. Дещо як вже звично змінюю, поміняла  бісер, де-не-де його забрала, листочки вишила гладдю а не хрестиком. Це вже звичка-міняти все на свій манер. Ожина з бісеру далась мені за п'ятим разом.)))
Доречі ожини вже немає, просто зникла за 2 хв. І з магазину я її забрала останню.
Sunday, 18 October 2015

Christiane Dahlbeck Wreath

Уже давно захоплююсь вишивкою від Сhristiane Dahlbeck. Останній часом засиджуюсь в Pinterest споглядаючи на її роботи, журнали. Усе хочется втілити в життя. Нажаль не бачила як оформлена у неї вишивка малекого віночка. У мене вона поселилась на кругленьку подушку. Вперше шила таку, але дуже хотіла круглячком зробити. Вчона навіть голку зламала пришиваючи замочок ззаду подушки, і купляла подушку заготовку теж вчора . Не скажу що вшите віконечко в коло получилось ідеальне, але пихтіла я над ним з дві години. Спочатку вималювувала коло і вирізала тканинку- усе про все 2-3 хвилини, а от потім почався фан, приклеювала при прасуванні края кола з внутрішньої сторони за допомогою клейкої ленти, а потім приклеїла бортік- використовуючи ту саму ленточку. Потім все прошивалось і зішивалось у ансамбль. Подушка закривається на замочок. Вроді перша спроба непогана, я ще весь ранок провела з випічкою, пробую нові рецепти.


 НА задньому фоні -гортензія, зірвана на роботі, ще цвіте бідненька, а надворі температура упускається до 2-4 тепла, уже кажуть і сніжок не загорами


 Дівчатка рідненькі- як фотографувати у домашніх умовах, у мене ні одного місця з гарним природнім освітленням, а скоро зима забере останні теплі деньочкі.....

Tuesday, 13 October 2015

Pot Holder with flowers

Усім великий привіт. Чи правда що восени найліпше твориться? Дні всі як в тумані, багряне листя кружляє навколо, все переливається в кольорах, дощить, і хочеться сховатись в хатці -як дитинка під ковдру і шось ковиряти голкою. От такий у мене настрій, сховатись у хатці, хоч у нас  і тепленько, плюс 17-19-гріх жалітись. Таке собі продовження літа.
Покажу я вам сьогодні таке чудернацьке творіння, для кухні, такі собі рукавички на кухню для тримання гарячих предметів. Симпатичне творіння але навряд чи буду використовувати, побачила в одному з журналів, і пропала. Правда стидно признатись-мала закінчити цей витвір на день Святого Валентина. От така я зараза, загорілась все зробила, залишилось пришити бейку і я завмерла і відклала в ящик, який доречі в мене поповняється, жуть не люблю недоробок.
От згадала і доробила, попрала, випрасувала, засвітило чи то пригріло у нас сонечко і я попросила старшеньку вреднульку мені помогти сфотографувати. От що з цього получилось.. заледве відірвала її від печива.
 На фото гордо позують мої пекарськи експерименти-цукрові печенька, безквіти з зеленою цибулькою і печенька з кориці- от такі закручені. Якщо в когось проявиться інтерес до печива-поділюсь рецептами - у мене їх хмара, може навіть окремий пост напишу-нещодавно купила черговий глянцевий випуск з печеньками-смакота на сторінках журналу.Sunday, 4 October 2015

Шипшина

 Шипшина від Gerda Bengtsson. Дякую відчатам за коментарі до минулого посту. Саме ви мої дорогі  підказали хто ж автор вишивки яка так припала до душі. Обіцяла я собі продовження. Тож до чорниці ще й вишивала в пару шипшину. І знов рамка з паркету.Екпериментую, і дуже подобається мені сам процес. Люблю змішувати відтінки, в пошуку бігати по магазинам за потрібним кольором водяної морілки. Скоро буде у мене склад так як в магазині- до кольору до вибору.Продавці вже дивно поглядають на мене, що я таке хочу. Але вже процес мені знайомий, що за продукт шукаю, що за марка, що за основа. Годинами можу розглядати зразки відтінків.


 Хочу тепер і шось з меблів реставрувати і пофарбувати, щось маленьке, але шось потрібне.

 Фото шипшини на сусідських подвірях. Жаль не найшла такі ж відтінки як на листочках шипшини, хоча саму шипшину найшла, і вона явно не збирається жовтіти)))