Sunday, 30 March 2014

Irish Blessing Sampler

May you blessings
outnumber the shamrocks

that grow
and may trouble avoid you
wherever you go

У вишукані дизайни Victoria Sampler я закохана давно, люблю її дрібні деталі, шовчики, я ще як присутні літери і слова зі змістом -так це взагалі чудо. А ще таке ірландське побажання нікому не завадить. На самей цей семплер я заглядалась дуже давно але виходить так що кожна вишивка чи робота має саме свій час для втілення. Мої трилисники  і буквочки нарешті опинились у рамці на тканинці  аби приносити в життя моє і моїх близьких саме таке побажання.Рамка саморобна, пофарбована морілкою на основі води, основа рамки дуб.Наразі хочу добавити що дуб найблагородніше виглядає, структура дерева дозволяє багато експериментів з фарбами і не ховає борозн. На теперішній час найулюбленіший матеріал і найулюбленіша рамка.
Матеріали для вишивки-28каунту льон з рожевим відтінком так гарно відтіняє кольора ниток, нитки ДМС,шерстяні, бісер, перловочки 12. Бісер нажаль не найвищої якості, не відібраний один в один по розмірах, але приходиться використовувати свої запаси які вони вже є.Частинку узору вишитого бісером замінила на шовчик з перловочкою. Чесно признаюсь, не заглядаю я в ключик до кожної вишивки уже давно, незнаю чому-маю багато ниточок і не бачу сенсу докупляти якщо є можливість вибирати зі свого. Може і таки дійсно не все співпадає з оригіналом, я взагалі по фото підбираю нитки, а чом би й ні, економлю хвилини)
 У мене ще кілька такий семплерів лежить у видрукуваному варіанті, таки вони манять мене, кожен раз хочу ще щось новеньке з цієї купки на стіночку повісити. Колись жартувала я про стіни, коли уже всі в квартирі стіни були завішані картинками, приказували -усе!! нам потрібний будинок і бажано з великою кількістю  стін, дивне таке життя, жартувала і справдилось,тепер у мене їх більше ніж було, місця хватить ще на кілька таких симпатюльок.
 А це уже як вона на стіні висить у парі з весняними роботами. Доречі, потрібно добавити що я переробила оформлення з пласмасової рамки на деревяні ще однієї весняної роботи, якраз на стінці ви її бачите, зі словом- весна(дизайн Hohla). Піду добавлю гарніше фото до цієї роботи.....
Покажу ще одне фото сьогоднішніх дерев, у нас freezing rain- дощ що замерзає на гілках)
Ось така весна


Sunday, 16 March 2014

Tea bag holder

Чергова ідея з книжки Lynette Anderson"County Cottage Quilting".Правда я лише запозичила у неї мотив вишивки а от саму ідею кружечкового пакетику на замочок я вже піддивилась десь у когось в блозі. Деколи мене тяне на всякі такі чудернацькі ідеї. Не завжди у цих речах є потреба, але часом вони таки служать по призначенню. От влітку я трошки подорожувала по роботі і скажу чесно мені стали у пригоді всякі зшиті косметички, не тільки косметику я в них пакувала а і багато всяких дрібниць.Так от сьогодні у мене ідея для чайних пакетів, я їх зі собою ношу на роботу, може і ця чудернацька штука буде служити і як гаманцем або пакуночком для різних кабельків і зарядок, навушників і всякого такого, що також ношу на роботу. І думаю що пошию ще кілька видів, якщо ця штучка виявиться практичною.
Вишивка з книжки, трошки прекрашена мною, щось трошки додала свого, тканинка-основа вишивки- бабціний льон, зшита легко і швидко, замочкові шви сховані, ні ззовні ні з ссередини їх не видно(так мені найбільше наразі подобається), а от бейку мені ще треба вчитись охайно пришивати(хто має гарну інструкцію=поділіться). 
Хочеться уже справжньої весни. Хочеться тепла, здоровя і миру

             

Tuesday, 11 March 2014

Переможець конкурсу "Подушковий рай"

 Переможцем конкурсу стала- Оля власниця ось цієї роботи
http://olechkae.blogspot.ru/2014/02/23.html
Вітаю переможницю і чекаю листа на свою скриньку
У листі чекаю подробиць про подарунок який би хотілось від мене  отримати, даю можливість вибирати:
вишивальний
швейний
мікс швейного і вишивального добра
Одним словом чекаю листа

Saturday, 8 March 2014

Конкурс "Подушковий рай" -Другий тур

Я б уже розіграла подарунок і назвала переможців але думаю буде чесно сказати що 4 учасника набрали приблизно одну і ту саму кількість голосів.Думаю буде справедливо оголосити другий тур-голосування з 8 до 10 Березня. Усього 4 роботи, я думаю буде легко визначитись з фаворитами. Дякую всім учасникам які прийняли участь і подали свої роботи, і всім тим хто голосував, ще один ривок залишився. Підтримайте саме ці роботи, їм ваші голоси дуже важливі як і мені. Поїхали..... лише один голос за одну роботу)Ще раз дякую всім що поділились своїми роботами і такою красою зі мною, я відкрила для себе стільки нових блогів, стільки віртуальних скарбів.... дякую

Sunday, 2 March 2014

Birdhouse Bag

Проект з книги Lynette Anderson"County Cottage Quilting".Відкриваю весну саме такою веселою сумочкою. 
Саша відкрила ще місяць тому такий цікавий проект в себе. Хто ще не бачив ссилка у мене в блозі з ліва. Я шось зразу загорілась і подала дві роботи на конкурс. Але ідея не проходила і поїхала я в  бібліотеку за книжками. І найшла такий скарб як книжку Lynette Anderson. Я її бачила у дівчат в блогах але вживу я її не тримали. Уже місяць як є в мене, ще невіддала)) Уже подовжила ще на місяць.Попробувала я і себе в такій техніці змішаної вишивки і аплікації. Цікаво, почала я з вишитих елементів(найлегших для мене), закінчила ручним зшиванням усіх слоїв. Пальці поколола до крові, але доробила. Чесно кажучи, інструкції не читала, до зразків з темплейтами так і не добралась, от так як бачила і того що мала те і використовувала. Сумочка мякенька, з причіпною ручкою, має три кишенькі усі ззовні і ніяких защіпок. Така незвична пішохідна сумочка. Аплікація на бабціному льоні.
Вишивала довгенько не спішила, а от шити прийшлось за один день. Ну скажу що вчитись мені ще і вчитись. Але елемент новизни мене захопив.Точно буде продовження в такому стилі.
Сумочка чудернацька, визнаю. Не класика  це точно,швидше сільські мотиви, така пішохідна- для книжки, яблучка, канапочки і чогось солоденького для моїх двох жабок які як тільки на природі то так їм чогось пожувати хочеться.


І на останок фото полювання на білочок в одному з місцевих парків. Велика їх подяка за позування і подарений позитивний настрій.