Friday, 29 November 2013

Зимова казка -ЧАстина 3 ./ Winter fairy tale

Ну що, дорогі мої рукодіьниці)) Особливий творчий народ. Зима уже на порозі, де-не-де уже вступила у володіння, і ми вже всі трудимся у новорічній зимовій темі.

Я все заглядаю на роботи інших, новорічних іграшок уже тьма, стільки ідей втілюються у життя. Але мене щось того року не пробирає. НЕ хочу ні шити ні вишивати іграшки на ялинку, чому не знаю. Зато саме зимова тема мене приваблює і інтерес до неї є. От одна перша зимова робота, Сал від Іринки"Зимова казка"
Дуже рада що попала, закохалась у сніговичка, получився він у мене відмінний від оригіналу, але в тому і вся задумка. Опису матеріалів не буде, у мене збірна солянка, і перловочки і бусер і різні типи і виробники ниточок. Сама робота мене дуже захопила, все таки Іринка вміє створювати гарнющі мотиви і сюжети які так і хочеться вишити. Дякую що твориш для нас рукодільну казку і ми всі є її частинками.

 Улюблений елемент у картині-годівничка. Саме вона получилась як найкраще, всі б елементи так))) Але наразі лише годівничка. Ну і звичайно уже улюблена моя саморобна рамка, фарбована лише олійною білою фарбою


Ось така у мене зимова казка)))
Дякую всім що заглянули до мене.

Friday, 22 November 2013

Зимова казка -частина 2-SAL

Усім привіт, я до вас з другою частиною сніговика. Здається мені що в мене це перший сніговичок як картина. Наразі памятаю лише одного вишитого мною так на задньому фоні. 
Сподобався мені саме цей мужчинка, хоча від оригіналу він у мене все таки відрізняється, ну а як же я без цього. Напевне у кожної рукодільниці вийде щось своє на прикінці, і в цьому напевне весь фан, вроді інстукція одна-а варіантів втілення безліч.
Гладдю я вишиваю не в перше, але вперше шось таке більшеньке ніж квіточки, тому не судіть строго)) Снігові комочки у мене не по інструкції, довжина кожного стібка відрізняється від попереднього). Нитки у мене збірна солянка-і ДМС і шерстяні і сатинові, тай перловочка для шарфіка.Вроді непогано вийшло, але кілька промахів є. Перший-погана нятяжка тканинки на пяльця. надіюсь якось виправлю опісля,другий- гладь не дуже у мене по інструкції,третій- плетіння шарфіка мені невдавалось, губилась в петельках, ото ж він у мене як то кажуть не першої свіжості на сніговику опинився. Ну а що ж, жалко новий на мороз і сніг віддавати)) Ну і звичайно цилінд-верхня частина у мене має овідочок, в інструкціях цього немає, якось прогавила, дуже завзято взялась до роботи напевне)

Ну що ж розкритикувала я себе, тепер ваша черга.

Monday, 18 November 2013

Мрієм і вишиваєм Final /Rocky point

Усім привіт. Я нарешті можу похвалитись своєю завершено роботою у проекті "Мрієм і вишиваєм" Довго тривав у мене той процес, хоча як порахувати дні самого вишивання-то напевне назбирається повних два місяці а на ділі получилось майже 9.  
Мені випало брати останні два тижня жовтня відпустки і я за тиждень часу осилила майже 3 вишивки яка залишилась на той час довишивати.  Чоловік , ясне діло бурчав, бо майже всі дні я згорбившись вишивала ті напівхрестики. Вроді і неважка робота була, але майже однакові відтінкі ниток зливались як на схемі так і у мене на тканині, тому довго і нудно але....  Я задоволена що не розтягнула процес ще на пів року і завершила його саме цього. Не буду жалітись на пошуки рамки, зробила я свою з дуба, паспарту мені вирізали майже тиждень, ціна захмарка як на кусень картону. Фарбування рамки і висихання зайняло тиждень. Ой у мене тих історій з неякісними глейзами-назбиралась уже ціла гора, але не це головне.
Головне то мрія збулась, роботу я найшла, відбула я один проект, наступний якраз попав мені в руки саме в той день коли я завершила своє шаманство над рамкою. Тож можу з упевненістю сказати що прикмета працює, лише вірте в неї і працюйте хоч якось в тому напрямку до мрії і вона сама вас знайде. Так принаймні було в моєму випадку.
Отже сама робота-28-43 см, Аїда 18, все по набору. Ще ниток залишилось на пів картини такої ж ))

 На останок покажу кілька фото нашого холодного океану, і туману. Я мріяла поїхати фотографувати до справжнього маяка, але туман і вітри якось мені відхилили  від тої думки. У нас плюс 8 але туман, майже фільми Стівена Кінга можна знімати, саме та атмосфера.


Не знаю чи скоро візьмусь за наступний такий проект, все таки часу треба тонну, напевне період виликих робіт і пошуків рамок і розчарування у цінах у мене в минулому. Пора братись за новорічне.

Sunday, 10 November 2013

Зимова казка- частина 1 SAL

Побачила у Іри черговий САЛ і записалась. (ссилка серце на боковій панелі)Такого чарівного сніговика я ще не бачила, зачарував мене з першого погляду.
Захоплююсь вмінням  і талантом Іринки я уже давно. Хто побував у неї хоча б раз мене зрозуміє. Такого таланку я ше не зустрічала і дуже рада що колись випадково я до неї завітала і тепер вона не відпускає і зачаровує мене і надіюсь багатьох вас своїми роботами.
Пощастило мені вишивати з нею лаванду і рози, уже на ягідки я не встигла. І тут сюрприз і чарівний сніговичок, я уже перший етап зробила.
Основа сіра тканинка з елементами геометричних сніжинок, якраз зимові мотиви. Ідея фатину аби передати засніжені простори-дійсно неймовірна. Ниточки у мене будуть з збірної солянки, я тут у себе найшла запаси шерстяних ниток-жаль білого недостятньо є,невідомо чи на сніговика вистачить, але нічого-стільки добра що буду ескпериментувати. Фатину я правда дала аж три слої-чомусь захотілось контрасту-краї не рівні, виступають усі нерівності будем справляти уже після 3 етапу. Рамку вирізання заказала у чоловіка)))