Tuesday, 30 April 2013

Мрієм і вишиваєм Квітень

Останній день квітня і час показувати що там у мене намріялосьі навишивалось.
Якщо хто стежить ще у лютому я почала вишивати маяк від Діменшн на 18 каунту аїді по набору.. Люблю цю фірму за її неповторність, за такий підбір ниточок, вони як ніхто комбінують ниточки різних відтінків в один хрестик чи на пів хрестик тим самим створюючи плавний перехід від одного кольору до іншого. Обіцяла собі дойти я до вишивки самого маяка і як не дивно я його вишила, правда камінці так і не закінчила.Схитрувала я трошки, обинувши камінці і воду.


Залишається мені бек на маяку дошити і напевне місяці два піде на воду і небо. Почну я з купання в напівхрестиках у небі. Ага, щось бурхливі сплески хвиль мене не приваблюють, хочу погрітися на хмарках.
І тепер про мрію. От хто що б загадав я незнаю, а я загадала хорошу роботу. Мій декрет виявився дуже затяжним і подвійним) і після переїзду за кордон лише місяців 10 тому почала я пошуки роботи. Хоч і я люблю дітей і свій дім але робота манить і витрати на прожиття ще ніхто не відміняв. Я вже і встигла розчаруватись не раз з тим самим пошуком. То з наснагою до цього підходила то вже і зневірилась. От хочете вірте хочете ні(а мій чоловік сказав би що це співпадіння )але ми то з вами знаємо що це магія вишивки, за три тижні після початку моєї вишивки мене покликали в тутешній магазин продажу тканин і всякого рукодільного приладдя. Всього на кілька годин в тиждень по вечорам і суботам і на маленьку зарплату але це мене втішило, що я нарешті буду між людей. Працівники там виявилися дуже хороші і знавці своєї справи, кожен з них має досвід праці з тканинами і шиття, тому з такими людьми мені надзвичайно цікаво.От почавши працювати, за тиждень отримала я ще кілька дзвінків і телефонних співбесід і за два тижні я виходжу на роботу на повний робочий день та ще й по спеціальності. От така історія сповнення мрії, хочте вірте хочте ні, я ще ж маяк недовишивала, а вона вже почала здійснюватись.Принесла вишивка мені позитивні зміни в житті, за що я її дуже люблю. Наївна я аж смішно з себе але така вже я є.

Sunday, 28 April 2013

Весняний дует

Сонечко нарешті пригріло, ураааа. Відчувається що вже весна. Люди як мурашки повилазили з своїх мурашників, всім хочеться уже нарешті погрітись на сонечку, подихати таким жаданим свіжим повітрям. У мене в околицях так пожвавішало, всі стали щось робити навколо будинків. Красота))). І  мені захотілось похвастатись своєю новою сумочкою.
 Цю сумочку шила по викройці, не спішивши десь дні три.Думала ну нарешті візьму і пошию так як треба,  слідуючи інструкціям і все таке. І була дуже здивована коли після читання тої самої іструкції найшла не одну трійку ляпсусів. Приємно на душі стало, все таки я щось в тому розумію. Виробники інструкції не використовували ні підкладки ні синтепуху ні будь яких інших засобів для підтримання форми сумочки. От не знаю не знаю як в користанні така б сумочка себе поводила(враховуючи що зшили вони її з канвасу) -вигатяєш ти з неї ключі і гаманець а тут тобі і кілька торочків в придачу. Але я пішла вже перевіреним шляхом, аби швів звичайно не будо ніде видно, все сховано, і дублерин є і підкладка також присутня. (Хоч викройками скористалась)
Не обійшлась моя сумочка без компаньйона косметички, незнаю чи буде там косметика , напевне швидше за все якісь креми, але без неї ніяк.

Зшита сумочка і косметичка з коричневого канвасу і цупкої тканина для декору, здається нейлону. Купила  цю тканинку саме у відділі для штор. Незнаю чому але саме там находжу тканини які мені найбільше довподоби і підходять по своїй структурі саме для сумочок. Обидві добре тримають форму, приємні на дотик, і сподіваюсь на око, обидві маюсь замочок. Сумочка по бокам містить три кишені, загалом їх шість. Думаю зручно буде тримати блокноти і записники, і всякі дрібниці саме в таких кишеньках Вид з боку, така вона у мене, цікавенька получилась, тандем двох тканинок, один бік квітучі кишеньки, другий коричневі. Саме те місце де сховати шоколадку)))Sunday, 21 April 2013

Spring Band Sampler

Дизайн Little House Needleworks видозмінений. Підбір анкорівських ниточок на око.Тканинка 28 каунту світло коричневого відтінку.Рамка саморобна з сосни, покрита двома видами морілок на основі олії і води. Структура дерева перебивається через колір рамки.Сам дизайн трошки змінила, забрала я буквочки, якось не підходить мені вишивка алфавіту, бракує змісту. Хоча надписи люблю але з толком.Не часто я тепер у бложику засідаю, але роботи у мене накоплюються у маленьку купку тканинок які чекають на оформлення. Не люблю показувати не оформлену вишивку, хіба що у салі, тому зібралась з показом цього семплеру лише зараз, а вишитий він був уже три тижні тому.Хоч і оформлення тепер у мене своє, власне якщо говорити про рамки, не потрібно нікуди в багетні майстерні ходити, але випрошувати і нявкати за чоловіком приходиться, хоч по рамці в тиждень але з натяжкою виходить зробити. Часу зараз на все справді нехватає, він у мене по вечорам за маму, поки мама на роботі. А скоро і я виходжу на повний робочий день. 
Грядуть у мене зміни як і весна несе свої. У нас вже справді весна, навіть квіти пробувала садити. Пташки співаюсь , аж хороше в парку походити, а навіть лише вийти на двір і уже на серці добре.
Ще хочу показати декілька фото з наших прогулянок по парку, так як потрапили вони мені до рук лише сьогодні. Ось так ми годуємо пташок і не тільки.
Monday, 15 April 2013

Snowdrop Sampler

Ох і деньок видався у мене. Пів дня в роз'їздах, нові враження і втома дітей і чого б це так виходило, або нудишся в хаті і ні кроку ні куди тебе ніхто не кличе або незнаєш як все встигнути в один день. Останнім часом таких днів у мене побільшало, туди сюди туди сюди на машині, там шось почула, там щось сказали, туди закликали, головне що все стигла, але заняттям з музики сьогодні треба було пожертвувати. Ну нічого доженем, не все ж зразу. 
Тепер про головне рукодільне.
Події сьогодні дві. Перша -показую свій семплер підсніжник, підсніжників правда не найшлося для позування на фото але гіацинти були дуже любязні зі мною і моїм семплером, і не тільки вони.
Дизайн Jane Greenoff, здається мені з якогось рукодільного журналу 2006року. Підбір кольорів мій, стара звичка, нічого вже зі мною не вдієш. Тканинка 28 кайнту, трошки бісеру,трошки мережки і мої улюблені шовчики. Рамка саморобна, покрита морілкою на водяній основі. З появою можливості робити свої рамки, наснага до вишивки зашкалює, появилась нова звичка, вишивати легкі мотиви в ліжку у ввечері. От так і чергую, то кілька хрестиків то кілька сторінок книжки.


І подія номер два, розіграш цукерочки.Дякую дякую дякую всім хто до мене завітав і не залишився байдужим до мого подарунку. Я до багатьох зайшла в гості, у деяких залишилась читачем. Стільки краси побачила, все таки тішить мене думка що так багато талановитих людей навколо і завдяки блогу є можливість слідкувати за їхньою творчістю. Не відтягую моменту. Сьогодні пощастило номеру 60


Tuesday, 9 April 2013

Саморобні рамки-Spring Garden framed


 Ідея до створення рамок з нуля приходила і відходила від мене уже напевно років два. Ще років пять тому я б про таке не задумувалась, пішла в першу кращу багетку і на тому б історія з оформленням закінчилась. Але але, не тут то було, після переїзду і захмарних цін на рамки тут в Канаді, я все таки дойшла до власної рамки. Хоч і переключалась я на вшивання вишивки куди не буть, але любов до рамок не проходила.Вже не перший раз пробую себе і достаю чоловіка у вирізанні. Але то діло мені подобається. Натхненням мені служить альбом Кіриних рамок на пікассі. Від них віє душею і природнім запахом деревини навіть через екран.

Так от сталось у мене таке чудо-мій чоловіченько був вихідний аж цілий тиждень, а я все нила і нила за станок, аби вирізати канавки для рамок, і він здався, достала я своїми питаннями а може так а може сяк, поприносила гору книжок з бібліотеки як робити рамки. За один вечір і перша рамка була готова, лише покраска зайняла трохи більше часу. З першою рамкою я попихтіла з три дня, так як експериментувала з крекером-лаком який не пробивається через олійні фарби. На сьогодні у мене уже з кілька різних видів фарб і морілок скопилось дома. 

Показую я дві роботи, перша це садік який недавно відшивала в САЛі і Аталі-давня робота яку переробила на рамку. Перша рамка більша-це сосна, морілка, акрилові фарби і різні слої незрозумілих кольорів. Друга менша Аталі-рамка з дуба, структуру дерева видно хоч пофарбувалась рамка водяною морілкою з білим кольором. Вибачайте за назви, вірите, навіть незнаю як правельно речі і фарби і лаки називаються. Я от заходжу в магазини з деревиною і фарбами і розказую їм , стараюсь пояснити якого я ефекту хочу -і навіть  деколи виходжу звідти з потрібною покупкою.
Жаль у мене фото не передають яскравість і справжні відтінки . Ох мені б гарний фотоапарат. 

Wednesday, 3 April 2013

4 Friends

Сьогодні лише багато фото і мало слів. Дошила я колекцію чудернадських іграшок. Подобаються жуть. Такі вони позитивні. Ото вирішила їх трошки прогуляти на задньому дворі.